O nas

 

Biuro Podróży Globsat

Podróże są naszą pasją, którą staramy się zaszczepić wszystkim naszym znajomym, klientom oraz osobom odwiedzającym nasze biuro. Nasza przygoda z podróżami zaczęła się wiele lat temu i pozostała do dnia dzisiejszego. Osobiście zwiedzamy różne zakątki świata aby opowiedzieć o nich naszym klientom.

Nasze biuro posiada w swojej ofercie wyjazdy na wszystkie 7 kontynentów. Doradzimy przy wyborze ofert First Minute oraz najlepszych okazji Last Minute. Prowadzimy również sprzedaż biletów lotniczych i autokarowych, ubezpieczeń turystycznych oraz parkingów przy lotniskach. Organizujemy również wyjazdy grupowe dopasowane do potrzeb i życzeń Klientów.

Nasz podstawowy atut to doświadczeni i profesjonalni pracownicy, którzy w branży turystycznej pracują od wielu lat i znają doskonale kierunki turystyczne oraz bazę hotelową. Nasi pracownicy co roku uczestniczą w cyklach szkoleń oraz biorą udział w zagranicznych wyjazdach szkoleniowych, które  umożliwiają zweryfikowanie oferty naszych partnerów, wizytację w hotelach oraz poznanie klimatu, zwyczajów i ludzi w danym kraju.

Nasza strona www.globtur.pl jest tak opracowana aby można było zarezerwować wyjazd o każdej dogodnej dla państwa porze dnia i nocy.

Jesteśmy dla państwa również dostępni w portalu społecznościowym Facebook oraz  Google gdzie prowadzimy grupy z specjalnymi ofertami


Mamy nadzieję, że nasza wiedza, doświadczenie oraz pasja pozwolą na doradzenie Państwu Wakacji na odpowiednim poziomie

 

 

Nasz adres

Biuro Podróży Globsat

Biuro Podróży Globsat

Adres: ul. Fabryczna 1/2h, 97-400 Bełchatów
Numer telefonu:  +48 44 633 44 44 , +48 509 924 675
E-mail:  [email protected]


Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500